1st Semester-5th Grade

SUPERINTENDENT'S HONOR ROLL

ARANDA, TYERIN 
ARENAS-FIGUEREDO, RIVER 
BUTLER, HAYDEN 
CORDOVA, ADRIANNA 
DIM, NING
ESQUIVEL, ABIEL 
EVANS, PRESLEY 
FLORES, FERNANDA
FRIAS, ALEJANDRO 
GALVEZ, NATALIE 
GUERRERO, VANESA 
GUZMAN, DANIELA 
HERNANDEZ, CHLOE 
HUIZAR, JOSCELYN 
JIANG, ANGELA 
JOHNSON, FINLEY 
LOPEZ CORTES, EDWIN 
LOPEZ-GABRIEL, PETRONILA 
MARSH MULBERY, T'KERIA 
MARTINEZ, JORGE 
MARTINEZ, MALAKI 
MCCORMICK, MADDOX 
NEWMAN, ALEXANDRA L
RAUDALES, DAVID 
ROCHA-GUADERRAMA, DULCE 
SERNA, MAKENZY
STELZER, CONNER 
TREJO, YESSENIA 



PRINCIPAL'S HONOR ROLL
 

ALVARADO, DAVE 
ALVAREZ, JAYRA 
ALVIDREZ, MELANY 
ARAGONEZ, ARACELY 
BATZ-IXPERPUAC, SILVIA 
BHAKTA, ARJUN
BOWERS, KYLEE 
BURCHARD, JACOB 
CALLEJAS VERA, ANGEL 
CAMPOS, RUBI 
CARRILLO, PAOLA 
CASTREJON, VALERIA 
CERDA, JOSE 
CHIGUIL-MEJIA, ADOLFO 
CHRISTIAN, JONATHAN 
CING, LUN MUAN 
COLEMAN, JAMAL
CONNER, MATTHEW 
CONTRERAS-PIEDRA, CRISTIAN
CRELLY, ANASTASIA 
DEHERRERA, EZEKIEL
PAL'S HONOR ROLL
FARRAR, LANDON 
FENTON, SEQUENCE 
FERNANDEZ, ANGEL 
FERNANDEZ, ASHLEY 
GALINDO, MISAEL
GARCIA, ISAAC 
GARCIA, JULISSA 
GARRISON, SAYDI 
GEBREMICHAEL, NIAT 
GOMEZ-PU, JAQUELINE 
GOMEZ-PU, TAMARA 
GUERRERO, MARGARET 
GUEVARA, IRVIN 
GUMAA, HABA 
GUTIERREZ-JUAREZ, MICAELA 
GUTIERREZ-RODRIGUEZ, JAHIR 
HERNANDEZ, DEZYREE 
HERNANDEZ, MIGUEL 
HERNANDEZ-CHAVEZ, SANTIAGO 
HINOJOS-PEREZ, ALEXIS 
HOLMES, ATHENA 
HOMAN, BREA 
JIANG, KATRINA 
JIMENEZ, MIA 
JIMENEZ, SELENA 
KEENAN, CAEDEN 
KIDWELL, XAVIER 
KU, HTOO 
LANDES, ADDISON
LARSON, MEGAN 
LEVY, STENSON 
LIRE, TESFAYE 
LOUGH, VALERIE 
LOYA, YEZRAEL 
MACH, LEEK 
MACIAS, CORDELL 
MANG, CING LAM 
MARQUEZ, DAVID 
MARTIN, LINCOLN 
MARTIN, MANUEL 
MARTINEZ, ARIANA 
MARTINEZ, JUNIOR 
MARTINEZ, KEILY 
MCCONNELL, LOGAN 
MEDINA, MELANIE 
MEJIA-CASTRO, VICTOR 
MEJIA-MORALES, LUIS 
MENDOZA, BRANDY 
MENDOZA, JOSHUA 
MERRILL, TAYLA 
MESTA, BRIAN 
MESTA-HIDALGO, JOSE 
MESTA-MEDINA, DAVID 
MEZA-NAJERA, HONEY 
MITCHELL, ANDREW 
MITCHELL, GRACIE 
MONTGOMERY, JAMESON 
MOORE, EMMA 
MORALES-LARIOS, VERONICA 
MUANG, MANG 
ONTIVEROS-SERRANO, MARIA 
PAW, EH HSER 
PEREZ-JUAREZ, CRISTIAN 
PORRAS, YAQUELIN 
PRUSZYNSKI, BRYZIK 
PUENTES-GARCIA, LESLIE 
QUINTERO, JULISSA L
QUIROA-JUAREZ, ANGEL 
RALIOS-LOPEZ, PATRICIA 
RANGEL-CONTRERAS, GABRIEL 
RODRIGUEZ, HENNESSY 
ROMERO, ADRIANA 
ROSALES-LOZANO, KEILY 
SALCEDO, JONATHAN 
SERRATO-PEREZ, EVELYN 
SETZER, JEVIN 
SIUM, ADAM 
SORIA-CAMARGO, LESLY 
SOSA-AVINA, KEVIN
TALBERT, SAMANTHA 
TARIN, KEVIN 
TEWOLDE, DIANA 
THAYER, JOCELYN 
TORRES, JAZMIN 
TOWSLEY, JAXON
TRIANA, CLAUDIA 
TUM-SAQUIC, JONATHAN 
TUTTLE, GAVIN 
US-CHOCOJ, VANESSA 
VARGAS, SOLANA 
VICENTE-RAMOS, ISMAEL 
VILLALOBOS, JOEL 
WAH, BYE 
WHEELER, BRANDIE 
WHITE, EMILY 
WORKMAN, KINDAL